Łazy

działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
35 000
Powierzchnia
2914
Cena za m²
12
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Łazy. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Łazy. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Łazy. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Łazy. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Łazy. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Łazy. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Działka znajduje się tuż obok Doliny Będkowkiej (ok. 400m od rzeki leśną dróżką, kolejna droga prowadzi do ośrodka "Brandysówka" - ok. 350m). W MPZP jest to teren zieleni nieuporządkowanej.
Bardzo dobre miejsce na działkę rekreacyjną dla miłośników ciszy, natury oraz pasjonatów wspinaczki skałkowej (skałki w dolinie - ok. 400m).

Do działki można dojechać samochodem od strony Łaz (droga utwardzona) oraz od doliny od "Brandysówki" (droga leśna - wymagany raczej samochód terenowy).

W odległości ok. 150 m znajduje się posiadłość wypoczynkowa (nie zamieszkała na stałe), od której można podciągnąć media.

  • Łazy, gmina Jerzmanowice-Przeginia, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 2914 m².
  • Długość: 48 m, szerokość: 60 m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łazy Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.