Kłokoczyn

działka rolno-budowlana na sprzedaż

Cena
325 000
Powierzchnia
2.44 ha
Cena za m²
13
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Kłokoczyn. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Kłokoczyn. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Kłokoczyn. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Kłokoczyn. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Kłokoczyn. Zdjęcie 5 Działka rolno-budowlana Kłokoczyn. Zdjęcie 6 Działka rolno-budowlana Kłokoczyn. Zdjęcie 7 Działka rolno-budowlana Kłokoczyn. Zdjęcie 8 Działka rolno-budowlana Kłokoczyn. Zdjęcie 9 Działka rolno-budowlana Kłokoczyn. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę zagrodową w miejscowości Kłokoczyn, gmina Czernichów koło Krakowa. całość ma powierzchnię 2.44 ha i składa się z trzech działek z czego największa o powierzchni 1.24 ha ma wymiary 120 m na 100 m. Pozostałe mają powierzchnię 54 ary i 66 arów. Teren jest płaski z szerokim widokiem, do najbliższych zabudowań około 200 m. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Na działce znajduje się prąd. Dla terenu obowiązuje MPZP - największa działka jest przeznaczona pod zabudowę zagrodową - taki areał możliwy do zakupu przez rolnika z gminy Czernichów lub ościennych oraz dla osoby z kwalifikacjami rolnika.
Cena do negocjacji dla zdecydowanego klienta.
W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt 
 Polecamy

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Kłokoczyn, gmina Czernichów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 24400 m² (2.44 ha).
  • Długość: 120 m, szerokość: 100 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kłokoczyn Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.