Drawsko Pomorskie
ul. Bednarska
nieruchomość komercyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
270 000
Powierzchnia
70
Cena za m²
3 857
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Drawsko Pomorskie, ul. Bednarska. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Drawsko Pomorskie, ul. Bednarska. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Drawsko Pomorskie, ul. Bednarska. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Drawsko Pomorskie, ul. Bednarska. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Drawsko Pomorskie, ul. Bednarska. Zdjęcie 5 Nieruchomość komercyjna Drawsko Pomorskie, ul. Bednarska. Zdjęcie 6 Nieruchomość komercyjna Drawsko Pomorskie, ul. Bednarska. Zdjęcie 7 Nieruchomość komercyjna Drawsko Pomorskie, ul. Bednarska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam nieruchomość położoną w ścisłym centrum Drawska Pomorskiego, ul. Bednarska.
Nieruchomość składa się z trzech lokali użytkowych (parter, piętro i poddasze) oraz piwnicy znajdującej się bezpośrednio pod lokalami. Każdy lokal ma oddzielne wejście . Wspólna klatka schodowa dostosowana wg. wymogów .
Lokal na parterze posiada witrynę wystawową. Każdy z lokali ma 18 m2. Ogrzewanie gazowe, jedna wspólna toaleta. Wejście do lokali bezpośrednio od deptaku.
Istnieje również możliwość przerobienia piwnicy na lokal użytkowy .
Lokale nadają się na prowadzenie takich działalności jak usługi - kosmetyczne, fryzjerskie (wszędzie doprowadzona woda), biurowe i inne usługowe. Obecnie w lokalu znajduje się studio tatuażu oraz świadczone są usługi podologiczne.

  • ul. Bednarska, Drawsko Pomorskie, powiat drawski
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 70 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Drawsko Pomorskie, Bednarska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.