Hutki-Kanki
ul. Skalna
działka na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
154 110
Powierzchnia
1401
Cena za m²
110
Ogłoszenie
Działka Hutki-Kanki, ul. Skalna. Zdjęcie 1 Działka Hutki-Kanki, ul. Skalna. Zdjęcie 2 Działka Hutki-Kanki, ul. Skalna. Zdjęcie 3 Działka Hutki-Kanki, ul. Skalna. Zdjęcie 4 Działka Hutki-Kanki, ul. Skalna. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam,
mam do sprzedania działkę w malowniczej i spokojnej okolicy z widokiem na Rezerwat Przyrody Góra Chełm. Miejscowość Hutki - Kanki ul. Skalna.
Działka o powierzchni 1401 m2, płaskie ukształtowanie terenu, sucha, z pojedynczymi, małymi sosnami. Świeży pomiar wykonany wiosną 2022.

Teren oznaczony jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie zabudowy wolnostojącej i bliźniaczej. Działka posiada dostęp do drogi publicznej - media (prąd i woda) w drodze.
W sąsiedztwie znajdują się działki rekreacyjne, okolica spokojna, w sąsiedztwie lasu i licznych tras turystycznych. Blisko centrum miejscowości, jednakże sama ulica Skalna jest zaciszną uliczką, z utwardzoną nawierzchnią.
Widok na las, po drugiej stronie drogi znajduje się źródełko. Panorama na Rezerwat Przyrody Góra Chełm, w pobliżu rzeka Centuria.
Podana cena nie podlega negocjacji.
Rozważam także ewentualnie sprzedaż drugiej z zaznaczonych działek, o powierzchni 1258 m2 - jednakże w tym przypadku, cena wynosi 115 zł/m2.

  • ul. Skalna, Hutki-Kanki, gmina Łazy, powiat zawierciański
  • Na sprzedaż działka o powierzchni 1401 m².
  • Dojazd: utwardzony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Hutki-Kanki, Skalna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.