Wołomin

dom na sprzedaż

Cena
1 700 000
Powierzchnia
236
Cena za m²
7203
Pow. działki
2433
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2005
Ogłoszenie
dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 1 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 2 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 3 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 4 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 5 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 6 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 7 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 8 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 9 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 10 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 11 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 12 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 13 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 14 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 15 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 16 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 17 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 18 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 19 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 20 dom, 6 pokoi Wołomin. Zdjęcie 21
Lista zdjęć

Do sprzedania dom o powierzchni 262 m2 położony na pięknej, leśnej działce 2433 m2, w pięknej części Wołomina.
Zbudowany w 2005r., piętrowy, o ciekawej architekturze.
Parter to salon z pięknym kominkiem, z wyjściem na taras i ogród, kuchnia z jadalnią, gabinet, łazienka oraz garaż i pomieszczenie gospodarcze.Pomieszczenia znajdują się na różnych poziomach.
I piętro to 4 pokoje, salon kąpielowy oraz garderoba.
Strych o powierzchni 9 m2.

Działka o nieregularnym kształcie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w pełni zagospodarowana. Cicha i bardzo zielona okolica.
Media: prąd, gaz, woda-własne ujęcie, szambo.
Polecam!!!!

Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

  • Wołomin, powiat wołomiński
  • Na sprzedaż budynek o powierzchni 236 m², 6 pokoi, wybudowany w 2005 roku
  • Działka 2433 m²
  • Budynek z aneksem kuchennym
  • Balkon, piwnica, garaż, ogrzewanie miejskie
  • Materiał budowy: pustak, okna plastikowe
  • Dojazd: polny
  • Media: szambo, prąd, gaz
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wołomin Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.