Olsztyn
ul. Ogrodowa
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
750 000
Powierzchnia
190
Cena za m²
3947
Pow. działki
2392
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1995
Ogłoszenie
dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 1 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 2 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 3 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 4 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 5 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 6 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 7 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 8 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 9 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 10 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 11 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 12 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 13 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 14 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 15 dom wolnostojący Olsztyn, ul. Ogrodowa. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam działkę budowlaną, ogrodzoną o pow.2392 m² w centrum Olsztynie k/ Częstochowy objętą planem zagospodarowania MPZP. W planie zagospodarowania teren jest oznaczony symbolami MN,U,ZL - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami w zieleni leśnej, handel i rzemiosło, usługi turystyczne, hotele, motele, wbudowane usługi handlu i gastronomii. Działka położona jest w rekreacyjnej części miejscowości, z widokiem na zamek, ok.150m do granicy wzgórza zamkowego, w drugiej linii zabudowy, zadrzewiona starodrzewem mieszanym z przewagą dębów. Wjazd na posesję własną drogą z ulicy Ogrodowej. Media w ulicy (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Wymiary działki 35x60 m plus droga dojazdowa o szerokości 5m.

Oferta może być szczególnie interesująca dla osób szukających miejsca do zamieszkania wśród unikalnej jurajskiej przyrody. Olsztyn to popularna, przepiękna miejscowość jurajska leżąca w województwie śląskim, 12 km na południowy wschód od Częstochowy. Atrakcyjna dla turystów ze względu na: ruiny XIV-wiecznego zamku górujące ponad miejscowością i związaną z nim infrastrukturę gastronomiczno-hotelarską oraz częste imprezy masowe. Wokół miejscowości znajdują się lasy , skałki umożliwiające wspinaczkę oraz paralotniarstwo, jaskinie, oznakowane  szlaki turystyczne dla pieszych i  rowerzystów, ścieżki leśne, trasy konne, trasy Nordic Walking ….

Na działce w granicy z sąsiednią działką znajduje się budynek mieszkalny dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 190 m2  wybudowany w  1995r. i rozbudowany 2007. Wykonany z pustaków ceramicznych, ocieplony styropianem, w bardzo dobrym stanie technicznym, wcześniej użytkowany jako biuro firmy. Budynek ma możliwość do dowolnej aranżacji przez kupującego na przykład na mieszkalny dom gościnny lub wygodny garaż na trzy samochody  z gospodarczym zapleczem na piętrze.  Ściany działowe wykonane  z karton-gipsu pozwalają na szybki demontaż i zmianę układu pomieszczeń. Budynek wymaga doprowadzenia nowych mediów, dotychczas korzystał z mediów sąsiedniego budynku. Wszystkie media (prąd, woda, gaz, kanalizacja, telefon) dostępne są w ulicy. W granicy działki znajdują się jeszcze dwa garaże o łącznej powierzchni użytkowej 60 m2 (40m2 + 20 m2) w  dobrym stanie technicznym, wybudowane w 1995r.- renowacja w 2007. Duży garaż wysoki na 3 metry posiada szeroką bramę (można garażować samochód dostawczy lub kamper), oraz kanał. Pomiędzy garażami, a budynkiem jest ponad 100 m2 brukowanego parkingu.

Cena nieruchomości 750 000,- zł. Dodatkowe informacje pod nr tel.

  • ul. Ogrodowa, Olsztyn, powiat częstochowski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 190 m², wybudowany w 1995 roku
  • Działka budowlana 2392 m², wymiary działki: 35x60 m
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Olsztyn, Ogrodowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.