Zielona Góra Centrum

lokal na sprzedaż

Cena
265 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
5408
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Zielona Góra Centrum. Zdjęcie 1 Lokal Zielona Góra Centrum. Zdjęcie 2 Lokal Zielona Góra Centrum. Zdjęcie 3 Lokal Zielona Góra Centrum. Zdjęcie 4 Lokal Zielona Góra Centrum. Zdjęcie 5 Lokal Zielona Góra Centrum. Zdjęcie 6 Lokal Zielona Góra Centrum. Zdjęcie 7 Lokal Zielona Góra Centrum. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam Super inwestycję z dużym potencjałem zarobku na wynajem w Sulechów woj lubuskie Lokal w rynku,1 piętrze w samym centrum na Placu Ratuszowym pod kancelarię,gabinet,biuro,mieszknie .Lokal jest po remoncie,posiada okna plastikowe,balkon 2m 2,pomieszczenie gospodarcze w przyziemie 8 m własne ogrzewanie gazowe,własność gruntu w hipotece,wejście od Rynku i od strony parkingu,domofon,Sulechów jest miastem rozwojowym ,leży przy autostradzie S3 i posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną dla wielkich inwestycji. Obecnie powstaje kolejna wielka inwestycją która da napływ ludności, wzrost cen lokali,gruntów i cen.Dlatego warto kupić taki lokal pod inwestycję w czasach kiedy inflacja podnosi ceny

  • Zielona Góra Centrum
  • Lokal o powierzchni 49 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Zielona Góra Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.