Działka na sprzedaż bez pośredników Nowodworce ul. Łąkowa
399 000 zł
134 zł/m²
2 972 m²
Nowodworce, Łąkowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mam do sprzedania działkę w Nowodworcach przy ulicy Łąkowej.
Teren jest zagospodarowany i w połowie ogrodzony.
Przód działki został utwardzony.
Na działce znajduje się altanka oraz plac zabaw.
Prostokątna działka 2972 m2.
Wymiary: 15,7 x 189 m.
Zapraszam do kontaktu :)
-
ul. Łąkowa, Nowodworce, gmina Wasilków, powiat białostocki
-
Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2 972 m²
-
Wymiary Wymiary działki: 15,7 x 189 m
-
Dojazd utwardzony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
80000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
80000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości