Działka na sprzedaż bez pośredników Kraczkowa
1 600 000 zł
216 zł/m²
7 400 m²
Kraczkowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 48 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
Kraczkowa, gmina Łańcut, powiat łańcucki
-
Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 7 400 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
320000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
320000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat