Działka na sprzedaż bez pośredników
Zaczerlany  

Działka rolno-budowlana Zaczerlany. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Zaczerlany

1 300 000
64 zł/m²
20 255
Zaczerlany - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 39 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę rolno-budowlana w miejscowości Zaczerlany o powierzchni 20255 m2 za cene 1 300 000 zł do negocjacji

  • Zaczerlany, gmina Choroszcz, powiat białostocki  
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2,03 ha (20 255 m²)  
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
260000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat