Działka na sprzedaż bez pośredników
Oficjałów  

Działka rolna Oficjałów. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Oficjałów

165 000
8 zł/m²
20 000
Oficjałów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

2 ha Okazja: Owocujący SAD WIŚNIOWY (8 lat) | Klasa II i III | Działka 195
Cena: 165 000 zł (do rozsądnej negocjacji)
Lokalizacja: gmina Opatów, obręb 0019 (działka nr 195)
Sprzedam wyjątkowo urodzajną działkę rolną o powierzchni 2,00 ha w jednym, regularnym prostokącie. Nieruchomość znajduje się w regionie słynącym z najlepszych gleb w Polsce.
KLUCZOWE INFORMACJE:
Grunty najwyższej klasy: Przewaga klasy II i III – gleby lessowe, idealne pod sady, warzywnictwo i uprawy specjalistyczne.
Gotowy biznes (SAD): Na ok. 1 ha znajduje się 8-letni sad wiśniowy w pełnej dojrzałości produkcyjnej. Drzewa wymagają odświeżenia ale pięknie kwitły w tej wiosny
Pewny stan prawny drogi: Działka ma uregulowany dostęp do drogi publicznej ( działka nr 22/3). Granice drogi zostały świeżo wznowione przez geodetę, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo prawne i brak sporów granicznych.
Prywatność: Droga dojazdowa jest wąska (charakter polny), co zapewnia spokój i chroni uprawy przed osobami postronnymi. Idealne rozwiązanie dla sadowników używających sprzętu sadowniczego.
DLACZEGO WARTO?
Działka była przez lata zadbana, uprawiana bezpośrednio przy gospodarstwie. Cena 165 tys. zł (82,5 tys./ha) jest bardzo atrakcyjna i uwzględnia konieczność odświeżenia zjazdu na pole. W okolicy ceny gołych gruntów tej klasy sięgają 100 tys. zł/ha – tutaj kupujesz ziemię razem z owocującym, 8-letnim sadem. Dodatkowo nasadzenia moreli,porzeczki czerwonej i leszczyny i śliwy.
DODATKOWE ATUTY:
Regularny kształt sprzyjający mechanizacji.
Brak jakichkolwiek obciążeń w Księdze Wieczystej.
Bezpośrednio od właściciela.
Zapraszam do kontaktu.

  • Oficjałów, gmina Opatów, powiat opatowski  
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2 ha (20 000 m²)  
  • Numer ewidencyjny działki 195
  • Dojazd polny
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
33000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat