Działka na sprzedaż
Gąbinek  

Działka rolna Gąbinek. Zdjęcie 1
Działka rolna Gąbinek. Zdjęcie 2
Działka rolna Gąbinek. Zdjęcie 3

Działka na sprzedaż Gąbinek

69 000
67 zł/m²
1 031
Gąbinek - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w miejscowości Gąbinek, gmina Lubanie. Nieruchomość o powierzchni 0,1031 ha (1031 m²), obręb Gąbinek.

Działka stanowi własność osoby fizycznej - pełna własność 1/1. Grunt oznaczony jako RVI.

Cena: 69 000 zł - do negocjacji

Dojazd do działki drogą polną, w której właściciel posiada udziały.

Spokojna lokalizacja.

Działka nie posiada warunków zabudowy i nie jest objęta MPZP.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Paulina
[numer]

Nasz Doradca Kredytowy bezpłatnie pomoże Państwu w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez - zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa - na poszukiwanie nieruchomości.

UWAGA - Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług.
Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność.
Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Nowakowska licencja 20302

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 20302)

  • Gąbinek, gmina Lubanie, powiat włocławski  
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1 031 m²  
  • Dojazd polny
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
14000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat