Działka na sprzedaż bez pośredników Jeleśnia ul. Janiki
20 000 zł
51 zł/m²
390 m²
Jeleśnia, Janiki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Janiki, Jeleśnia, powiat żywiecki
-
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 390 m²
-
Dojazd utwardzony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Działki – popularne miejscowości