Działka na sprzedaż bez pośredników Złotoryja Centrum
25 300 zł
64 zł/m²
398 m²
Złotoryja Centrum
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dzień dobry. Posiadam do sprzedania ogródek działkowy w ROD Zdrowie w Złotoryi. Działka znajduje się w ścisłym centrum, koło Dino, Biedronki i galerii. Super lokalizacja przy wejściu do ROD i głównej drogi. Woda na działce. W trakcie załatwiania podłączenia prądu z Tauronu. Duża działka o powierzchni 398 mkw. Na działce murowana altana oraz oczko wodne. Polecam.
-
Złotoryja Centrum, powiat złotoryjski
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 398 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Działki – popularne miejscowości