Działka na sprzedaż bez pośredników Łagiewniki Nowe
65 000 zł
186 zł/m²
350 m²
Łagiewniki Nowe
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka ROD na sprzedaż. Działka zlokalizowana w ogrodzie ROD RADOŚĆ. Powierzchnia działki 352m2. Na działce znajduje się domek o konstrukcji drewnianej - otynkowany. Wyposażony w dwa pokoje, kuchnię i węzeł sanitarny. Powierzchnie są odnowione, gotowe do użytkowania.
-
Łagiewniki Nowe, gmina Zgierz, powiat zgierski
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 350 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
13000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
13000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości