Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Marynarki Wojennej Ustronie Morskie

Działka rod Ustronie Morskie, ul. Marynarki Wojennej. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Ustronie Morskie ul. Marynarki Wojennej

399 000
867 zł/m²
460
Ustronie Morskie, Marynarki Wojennej - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

To nie jest zwykła działka ROD jakie widać na codzień w innych miejscowościach. To jest jak zielone osiedle malych domków w pierwszej lini zabudowy od morza. Dzieli jezdnia z trasą dla rowerów R10 i od razu wejscie do lasek ze sciezką z kostki brukowej prowadzacej do samej plaży. Nie sprzedaję tylko domku postawionego zgodnie z przepisami ROD, cena 399tys to 460m2 ogrodu z trawa, 20letnimi drzewostanem, krzewami dającymi masę owoców, tuiami, komórką, plus przepisanie członkowstwa ROD co daje prawo do użytkowania przez następne 70 lat. Tak jak podpisana umowa ROD z gminą. No i pierwszenstwo kupna jezeli bylaby likwidacja ROD, czego nie bedzie raczej bo wg planu zagospodarowania to tam są i zostają tereny zielone. Takich działek czy terenow z gwarancją niskiej zabudowy nad morzem nie ma. To jest super rozwiązanoe dla osób, ktore chcą mieć swoje lokum nad morzem w zieleno i ciszy. Gdyby to nie była dzialka ROD to cena całości bylaby miliom złotych wzwyż.

Około 65m2 powierzchni użytlowej.Parter: 35m2 salon z aneksem kuchennym i łazienką.
Poddasze: okolo 30m2; 2 jasne sypialnie, jedna z balkonem, dodatkowo pomieszczenie na pralkę, bojler i itp. Drewniana komórka około 12m2, kompostownik, nasadzenia 20-letnie jabłonie, wiśnia, porzeczki, agrest i ogrodzenie z tui.
Jasny domek z dużymi oknami tarasowymi ma około 12 lat, posiada kanalizacje, ogrzewanie kominek, antena satelitarna, pralke, suszarke, zmywarke, lodowkę i pozostałe wyposażenie co pozwala cały rok korzystać z niego
Nasadzenia i zagospodarowanie: 20-letnie jabłonie, porzeczki, agresty i żywopłot z tui, ogród daje dużo prywatności w zieleni i ciszy.
Bardzo polecam jednak z ciężkim sercem, sprzedaż z powodu za dużej odległości by w pełni korzystać z niej korzystac.
Proszę o nie pisanie smsów itd tylko telefon, jeżeli jest się naprawdę zainteresowanym kupnem. Bardzo serdecznie pozdrawiam