Działka na sprzedaż bez pośredników Tychy
110 000 zł
238 zł/m²
462 m²
Tychy
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę rekreacyjną, znajdującą się na jednym z najbardziej atrakcyjnych ogrodów działkowych w Tychach ROD Oskard Camping na os. L.
Działka bardzo duża i z ogromnym potencjałem, sprawia wrażenie bardziej przydomowego ogrodu niż ogródka działkowego.
Można wydzielić wiele stref.
Na działce jabłonie, śliwki, czereśnia, maliny, porzeczki itp.
Altana duża (3 pomieszczenia), ustawna, z piecem kaflowym.
Po więcej pytań zachęcam do kontaktu.
Polecam.
-
Tychy
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 462 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
22000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
22000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości