Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Rudacka Toruń Rudak

Działka rod Toruń Rudak, ul. Rudacka. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Toruń Rudak ul. Rudacka

85 000
104 zł/m²
817
Toruń Rudak, Rudacka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę ROD METRON Toruń - Rudak 817 m² domek murowany.

Na sprzedaż wyjątkowa działka ROD na Rudaku w Toruniu, powstała z połączenia dwóch działek:

- 405 m²
- 412 m²

Łączna powierzchnia: 817 m².

Na działce znajduje się domek murowany z:

- dwoma pokojami,
- kuchnią,
- łazienką.

Działka ma bardzo atrakcyjny układ, część z większą ilością drzew zapewnia przyjemny cień i prywatność, druga część jest bardziej nasłoneczniona - idealna pod ogród, warzywniak lub miejsce do wypoczynku.

Dodatkowe atuty:

- działka skrajna - większa cisza i komfort,
- szambo,
- woda,
- dużo zieleni i przestrzeni.

Idealne miejsce zarówno do wypoczynku, grillowania jak i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Cena: 85 000 zł.

  • ul. Rudacka, Toruń Rudak  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 817 m²  
  • Media szambo
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
17000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat