Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Zwierzęcy Zakątek Szczecin Pomorzany

Działka rod Szczecin Pomorzany, ul. Zwierzęcy Zakątek. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Szczecin Pomorzany ul. Zwierzęcy Zakątek

25 000
93 zł/m²
270
Szczecin Pomorzany, Zwierzęcy Zakątek - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Oferuję zadbaną działkę rekreacyjną, położoną na terenie ROD Górki Ustowskie przy ul. Zwierzęcy zakątek. Wjazd od ul. Południowej. Idealne miejsce do wypoczynku, relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Opis działki:
- Powierzchnia: ok. 270 m²
- Teren ogrodzony, zagospodarowany.
- Liczne nasadzenia:
- 2 wiśnie
- 2 czereśnie
- 2 grusze
- 2 śliwki
- 2 jabłonki
- 4 agresty
- 4 czarne porzeczki
- 1 czerwona porzeczka
- szpaler malin
Wszystkie drzewa i krzewy owocują co roku.
- Trawnik oraz wydzielone miejsce na uprawy i rabaty kwiatowe.
- Spokojna, zielona okolica.

Zabudowania i wyposażenie:
- Drewniany domek letniskowy z zadaszonym tarasem - wymaga odświerzenia lub remontu.
- Miejsce do odpoczynku (ławka, przestrzeń rekreacyjna).
- Dostęp do wody (kran + wąż ogrodowy).
- Beczka na deszczówkę.
- Kompostownik.
- Narzędzia i podstawowe wyposażenie ogrodowe.

Dodatkowe atuty:
- Działka dobrze nasłoneczniona.
- Dogodny dojazd i wejście (ścieżka prowadząca do furtki).
- Istnieje możliwość dojazdu samochodem pod działkę raz w tygodniu.
- Cicha i bezpieczna okolica, idealna dla rodzin.
- Gotowa do użytkowania od zaraz - bez konieczności dużych nakładów.

Cena: 25 000 zł (do negocjacji).

  • ul. Zwierzęcy Zakątek, Szczecin Pomorzany  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 270 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu