Działka na sprzedaż bez pośredników Szczecin Centrum
45 000 zł
105 zł/m²
430 m²
Szczecin Centrum
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam,
Sprzedam działkę ROD znajdującą się na Porcie Centralnym w Szczecinie, super lokalizacja.
Działka ma 430 m2. Domek murowany, razem z górą, ma 70 m2.
Domek trzeba wyremontować!!
Jest duża kuchnia, 2 pomieszczenia na pokój. U góry jeden duży pokój.
Łazienka.
Na działce znajduje się prąd (cały rok) i woda sezonowa.
3 lata temu został zrobiony nowy dach.
Działkę można kupić tylko ze stałym meldunkiem lub kartą pobytu.
Zapraszam tylko konkretne osoby.
Po więcej informacji proszę o kontakt.
-
Szczecin Centrum
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 430 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Działki – popularne miejscowości