Działka na sprzedaż bez pośredników
Skoczów  

Działka rod Skoczów. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Skoczów

43 000
109 zł/m²
393
Skoczów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam prawo do atrakcyjnego ogródka działkowego na terenie R.O.D. Zalesie w Skoczowie.

Lokalizacja: okolica spokojna, za lasem, duży parking, działka o powierzchni 393m2, numer I/5, położona przy bocznej, spokojnej alejce z widokiem na Czantorię. Za płotem jest pole uprawne, po którym biegają bażanty i sarny.
W odległości ok. 10 km: miejscowości uzdrowiskowe tj. Ustroń i Brenna, ok. 20 km Wisła.

Na działce stoi drewniany, zadbany domek 10m2 z możliwością aranżacji wg własnych potrzeb, z nasadzeniami drzew: brzoza, sosna, wiśnia, krzewów ozdobnych i owocowych: borówki amerykańskie, oraz kwiatów. Jest dużo miejsca na założenie własnego warzywniaka.

Media: woda (studnia), prąd.

Cena działki: 43.000 zł.

Proszę dzwonić po 16:00. 

  • Skoczów, powiat cieszyński  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 393 m²  
  • Media woda
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj