Działka na sprzedaż bez pośredników Rzeszów Staromieście ul. Skrajna
34 500 zł
81 zł/m²
425 m²
Rzeszów Staromieście, Skrajna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka nr 21, w ROD im Szafera, ul Skrajna,
około 150m od głównego wejścia (od kościoła)
Na działce: domek z piwniczka, za domkiem narzędziownia
Orzech włoski, maliny, jeżyna, pigwa.
Zapraszam do kontaktu
Na działce jest wodą.
Prąd w granicy, podłączenie do przygotowanej instalacji koszt około 100-200zl.
-
ul. Skrajna, Rzeszów Staromieście
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 425 m²
-
Media woda, prąd nieprzyłączony
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Działki – popularne miejscowości