Działka na sprzedaż bez pośredników Olsztyn
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (ROD) Przedmiotem transakcji nie jest sprzedaż własności gruntu, lecz odpłatne przeniesienie (cesja) prawa do działki.
Grunt pozostaje własnością Skarbu Państwa lub gminy, a zasady użytkowania reguluje ustawa o rodzinnych ogrodach działkowych oraz regulamin konkretnego ogrodu. Przeniesienie prawa wymaga zatwierdzenia przez stowarzyszenie ogrodowe - przed zakupem zapoznaj się z regulaminem danego ogrodu.
Odstąpię prawa do działki ROD znajdującej się na terenie ogrodu im. M. Kajki.
Wejście od ul. Sikorskiego lub od ul. Obrońców Tobruku.
Działka położona jest w alei Agrestowej, numer 349.
Powierzchnia działki wynosi 296 m kw.
Na działce woda i prąd oraz liczne nasadzenia: krzewy i drzewa owocowe, krzewy ozdobne oraz kwiaty.
Na działce stoi wyremontowany domek, na który składa się: pomieszczenie z aneksem kuchennym, gospodarcze na sprzęt, pomieszczenie na toaletę turystyczną oraz zadaszona weranda z dużym stołem i ławami.
Lodówka i meble widoczne na zdjęciach zostają.
Działka w pełni opłacona za 2026 r.
W bliskim sąsiedztwie działki jest parking oraz pojemniki na śmieci i toy toy.
Dla zainteresowanych więcej zdjęć na priv.
-
Olsztyn
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 296 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości
Podobne działki na sprzedaż