Działka na sprzedaż bez pośredników Lębork
56 000 zł
102 zł/m²
550 m²
Lębork
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę widoczną na zdjęciach o powierzchni 550m², wraz z domkiem z WC na działce. Liczne nasadzenia: borówka oraz truskawki. Działka umiejscowiona na wyjeździe z Lęborka, dawniej Rybki, za torami kolejowymi.
-
Lębork, powiat lęborski
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 550 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
11000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
11000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości