Działka na sprzedaż bez pośredników
Kamienna Góra  

NOWA OFERTA
Działka rod Kamienna Góra. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Kamienna Góra

20 000
38 zł/m²
530
Kamienna Góra - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Odsprzedam prawa do dużej, klimatycznej, podwójnej działki ROD Różanka o łącznej powierzchni 530 m².

Na działce znajduje się murowany domek, osobne WC oraz pomieszczenie na narzędzia. Ogród posiada zadaszoną altanę oraz stały, murowany grill, przy którym można biesiadować z rodziną i znajomymi.

Na działkę doprowadzony jest prąd oraz woda - zarówno do domku, jak i na zewnątrz.

Dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja i wielkość. Jest to podwójna działka (numery 75 i 76), dzięki czemu oferuje znacznie więcej przestrzeni niż standardowe ogródki ROD. Działka jest osłonięta ze wszystkich stron żywopłotem, co zapewnia spokój, ciszę i prywatność. Usytuowana jest na końcu alei, bardzo blisko głównego wejścia, przy którym znajduje się duży parking.

Na działce rosną drzewa owocowe: jabłonie, śliwy, czereśnie oraz orzech laskowy. Znajdują się tu również maliny i winorośl. Duża powierzchnia działki pozwala na aranżację basenu, placu zabaw lub dodatkowej strefy wypoczynkowej.

Działka znajduje się w drugim sektorze.

Cena: 20 000 zł do negocjacji.

  • Kamienna Góra, powiat kamiennogórski  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 530 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj

Podobne działki na sprzedaż

8
Działka rod Kamienna Góra, ul. Juliusza Słowackiego

13 000

300

NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA ROD Kamienna Góra – 300 m² Idealna na wypoczynek i rekreację Domek rekreacyjny 12 m² Domek narzędziowy 4 m² Prąd, woda, ogrzewanie elektryczne Prysznic, podgrzewacz wody, toaleta turystyczna Miejsce na ognisko, drzewa owocowe, ogródek Spokojna, zielona okolica Blisko stawu i c...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Kamienna Góra

15 000

300

Odsprzedam prawo do działki ROD Różanka (naprzeciw zarządu) i to co na działce się znajduje tj. drewniana duża altana w góralskim stylu, szklarnia, wszystko co potrzebne do uprawy i odpoczynku, woda doprowadzona, zostawiam wszystkie narzędzia ogrodowe i całe wyposażenie. Dużo krzewów kwiatów ora drz...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rod Kamienna Góra

zapytaj

360

Sprzedam zagospodarowaną działkę rekreacyjną /ROD/ o powierzchni 360m2. Dostępna jest woda, energia elektr., altanka murowana z tarasem, toaleta, huśtawka, gril murowany oraz wiele nasadzeń roślin. Działka jest zadbana i gotowa do użytkowania i rekreacji z całą rodziną. Polecam serdecznie. Kontakt p...

Zobacz ogłoszenie