Działka na sprzedaż bez pośredników
Jastrzębie-Zdrój  

Działka rod Jastrzębie-Zdrój. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Jastrzębie-Zdrój

49 900
185 zł/m²
270
Jastrzębie-Zdrój - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż zadbana i w pełni zagospodarowana działka ROD Gajówka - idealna dla osób szukających miejsca do relaksu oraz rodzin z dziećmi.

Działka posiada własne wejście bezpośrednio od ulicy oraz możliwość zaparkowania auta tuż przy niej, co jest dużym atutem. Zapewnia wysoki poziom prywatności oraz komfortowy wypoczynek w spokojnej okolicy.

Zabudowa i wyposażenie:
• Altana murowana z aneksem kuchennym
• Toaleta turystyczna oraz narzędziownia
• Altana drewniana z dużym stołem, ławką i 4 krzesłami
• Murowany grill

Strefa rekreacyjna:
• Piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnia
• Miejsce przygotowane pod basen (basen w cenie)
• Narzędzia ogrodowe w cenie

Nasadzenia:
Borówki, agrest, czereśnia, jabłonka, porzeczki

Podział działki:
• Część wypoczynkowo-grillowa - zacieniona, przyjemnie chłodna nawet w upały (sąsiedztwo lasu)
• Część nasłoneczniona - idealna pod uprawy

Działka jest aktualnie przygotowana głównie pod relaks i spędzanie czasu z dziećmi - gotowa do użytkowania bez dodatkowych nakładów.

Cena: 49 900 zł (do lekkiej negocjacji)

Zapraszam do kontaktu - chętnie udzielę więcej informacji i umówię na oglądanie.

  • Jastrzębie-Zdrój  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 270 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu