Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Jana Amosa Komeńskiego Elbląg

Działka rod Elbląg, ul. Jana Amosa Komeńskiego. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Elbląg ul. Jana Amosa Komeńskiego

22 000
71 zł/m²
309
Elbląg, Jana Amosa Komeńskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż działka z altanką - Elbląg, ul. Komeńskiego.

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Elblągu przy ul. Komeńskiego - idealna dla osób szukających miejsca do wypoczynku, uprawy roślin lub spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Na działce znajduje się solidna, murowana altanka z piwnicą pod całą powierzchnią, dodatkowym strychem oraz składzikiem na narzędzia ogrodnicze - wszystko, czego potrzeba do wygodnego użytkowania przez cały sezon.

Tuż obok altanki usytuowana jest murowana wędzarnia oraz grill - doskonałe miejsce na rodzinne spotkania i letnie wieczory.

Działka jest zagospodarowana i gotowa do użytkowania:
- tunel ogrodowy ze stelażem metalowym
- dojrzałe, regularnie owocujące drzewa: jabłoń, brzoskwinia, grusza, czereśnia
- krzewy owocowe: porzeczki, agrest oraz winogrona

To miejsce z klimatem i ogromnym potencjałem - zarówno rekreacyjnym, jak i użytkowym.

Cena: 22 000 zł (do lekkiej negocjacji).

Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

  • ul. Jana Amosa Komeńskiego, Elbląg  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 309 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu