Działka na sprzedaż bez pośredników Bieruń Bieruń Stary ul. Chemików
55 000 zł
177 zł/m²
311 m²
Bieruń Bieruń Stary, Chemików
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka rekreacyjna w ogrodzie ROD Stokrotka, zlokalizowana na alei Astrów w Bieruniu Starym.
Działka o powierzchni 311m², na której znajduje się:
- Altanka z łóżkiem piętrowym
- Płyta gazowa
- Piec kominkowy z szybą
- Własne zasilanie 230V (system off-grid)
- Lodówka 46 litrów
-
ul. Chemików, Bieruń Bieruń Stary, powiat bieruńsko-lędziński
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 311 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
11000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
11000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości