Ogłoszenie usunięte

Zamość
ul. Czesława Miłosza
działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Zamość · 49 999 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rekreacyjna Zamość, ul. Czesława Miłosza. Zdjęcie 1
Działka rekreacyjna Zamość, ul. Czesława Miłosza. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 1 500 zł na prowizji pośrednika!

Witam.

Sprzedam działkę rekreacyjną z domkiem na ogródkach działkowych przy ul. Czesława Miłosza w Zamościu.

Jest to działka 4,5 ar., ogrodzona, zamykana na klucz. Dookoła obsadzona dodatkowo tujami, co zapewnia prywatność.

Na działce są liczne nasadzenia w postaci drzew owocowych, takich jak: jabłonie, grusze, śliwy, czereśnie, wiśnie, maliny, orzechy włoskie i laskowe oraz aronia, porzeczki, jeżyny i wiele innych. Są też iglaki.

Na działce wytyczone jest miejsce na ognisko z opuszczanym grillem, jest też huśtawka i dwa stelaże na hamaki oraz pomieszczenie gospodarcze i narzędziownia przytwierdzona do domku. Jest też zbierana deszczówka do 250l beczki oraz WC.

Na działce znajduje się woda, gaz, prąd. Do domku prowadzi chodniczek z kostki brukowej.

Przed wejściem do domku znajduje się duża weranda, potem ganeczek, kuchnia i pokoik, a także pomieszczenie gospodarcze z wejściem na poddasze. Na poddaszu duży pokój, z którego został zabrany 1 metr na schowek. Prąd jest w całym domku, zarówno na dole, jak i na górze oraz na werandzie.

W domku wszystko, co potrzeba do zamieszkania, czyli kuchenka gazowo-elektryczna, lodówka, woda i wiele innych. Dodatkowo w pokoju jest stolik kawowy z łóżkiem i duży fotel wypoczynkowy. Na górze tylko duży dwuosobowy materac i mały stolik.

Domek jest cały drewniany, porządnie zabezpieczony środkami konserwacyjnymi.

Cena do niewielkiej negocjacji. Więcej zdjęć mogę przesłać do prywatnej wiadomości. Wszystkie dodatkowe informacje udzielę telefonicznie.

Zapraszam osoby poważnie zainteresowane.

Oraz Pozdrawiam Wszystkich Zainteresowanych,
Tomasz

  • ul. Czesława Miłosza, Zamość
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 450 m².