Działka na sprzedaż bez pośredników Laskowa
140 000 zł
140 zł/m²
999 m²
Laskowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę o powierzchni 999m2, usytuowana przy drodze asfaltowej, ok 200m od stacji narciarskiej Laskowa-Kamionna.
Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub rekreacyjną.
Działka częściowo wytarasowana.
-
Laskowa, powiat limanowski
-
Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 999 m²
-
Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
-
Numer ewidencyjny działki 193/12
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda nieprzyłączona, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
28000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
28000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości