Katowice Załęska Hałda
ul. Feliksa Bocheńskiego
działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
78 000
Powierzchnia
696 m²
Cena za m²
112
Katowice Załęska Hałda · 78 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rekreacyjna Katowice Załęska Hałda, ul. Feliksa Bocheńskiego. Zdjęcie 1
Działka rekreacyjna Katowice Załęska Hałda, ul. Feliksa Bocheńskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 2 300 zł na prowizji pośrednika!

Ogłoszenie sprzedaży ogródka działkowego ROD \"Dobra Nadzieja\" w Katowicach

Na sprzedaż atrakcyjny ogródek działkowy o powierzchni 696 m² położony w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym \"Dobra Nadzieja\" przy ulicy Bocheńskiego w Katowicach.

Nieruchomość charakteryzuje się licznymi nasadzeniami drzew iglastych, które zapewniają prywatność i zielony klimat, oraz kilkoma drzewami liściastymi dającymi cień w upalne dni. Ogródek posiada sporą przestrzeń trawiastą, idealną do rekreacji i wypoczynku.

Na działce znajduje się murowana altana przeznaczona do remontu, dająca możliwość adaptacji według własnych potrzeb i gustu.

Ogródek jest w całości ogrodzony siatką. Dla działkowiczów dostępny jest parking samochodowy na terenie ROD.

Niewątpliwym atutem lokalizacji jest bliskość stacji benzynowej BP oraz licznych marketów spożywczych, co zapewnia wygodę w codziennych sprawach.

To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i zieleń w mieście, a także dla pasjonatów ogrodnictwa.

Cena: do negocjacji

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia ogródka!

  • ul. Feliksa Bocheńskiego, Katowice Załęska Hałda
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 696 m².
  • Ogrodzenie: siatka
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.