Działka na sprzedaż bez pośredników
Wola Wąkopna  

NOWA OFERTA
Działka leśna Wola Wąkopna. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Wola Wąkopna

64 800 zł
9 zł/m²
7 200 m²
Wola Wąkopna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam las sosnowy - 72 ary - Wola Wąkopna.

Na sprzedaż las sosnowy o powierzchni 72 ary (7200 m²), położony w Woli Wąkopnej, w województwie świętokrzyskim.

Informacje o nieruchomości:
Powierzchnia: 72 ary (0,72 ha)
Drzewostan sosnowy
Wiek drzew: około 60-70 lat

Dobry dojazd do lasu.

Lokalizacja: Wola Wąkopna, woj. świętokrzyskie.

Las może stanowić ciekawą inwestycję na przyszłość lub lokatę kapitału.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

  • Wola Wąkopna, gmina Raków, powiat kielecki  
  • Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 7 200 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
13000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne działki na sprzedaż

3
Działka leśna Smyków

70 000 zł

1,22 ha

Sprzedam las wielkości 1,2200 ha. Obręb Smyków, gm. Raków, nr ewidencyjny 1.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka leśna Zagnańsk

80 000 zł

1 ha

Sprzedam działkę leśną zadrzewioną drzewostan 75 letni.Dla pasjonatów przyrody na działce żeremie Bobrów .Atrakcja.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka leśna Węgrzynów, ul. Wrzosowa

80 000 zł

9700 m²

Sprzedam działkę leśną w Węgrzynowie woj. świętokrzyskie. Brak mediów. nr działki 459 gmina Mniów obręb Węgrzynów

Zobacz ogłoszenie
3
Działka leśna Śladków Duży

45 000 zł

1,33 ha

Witam. Sprzedam działkę leśną o powierzchni 1,33ha w miejscowości Śladków Duży. Las iglasty ponad 50 letni. Zapraszam do kontaktu.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka leśna Raków

65 100 zł

1,29 ha

Sprzedam 2 działki leśne w Rakowie (powiat kielecki, woj. świętokrzyskie). Działka leśna nr ew. 1531, o powierzchni 0,5634 ha, kształtem zbliżona do prostokąta. Od strony północnej zadrzewiona jest ona sosną (w wieku 5-20 lat, wskaźnik zadrzewienia około 0,5) oraz pojedynczą brzozą. Dojazd do dział...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka leśna Dąbrowa

42 000 zł

7700 m²

Działki leśne o łącznej powierzchni 7700m2. Numery działek: 16/1, 16/2, 16/3. Obręb: 0004 Dąbrowa, gmina Masłów. Działki znajdują się w pobliżu węzła Kielce Północ.

Zobacz ogłoszenie