Działka na sprzedaż bez pośredników
Drygulec  

Działka inwestycyjna Drygulec. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Drygulec

34 000
32 zł/m²
1 070
Drygulec - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.

Sprzedam nieruchomość gruntowa składająca się z działki o numerze ewidencyjnym 284/2, zabudowanej budynkiem niemieszkalnym, stanowiącym dawny budynek skupu mleka. Nieruchomość położona jest w obrębie 2 Drygulec, Gmina Wojciechowice, powiat Opatowski, województwo świętokrzyskie. Sposób korzystania B - grunty rolne zabudowane. Obszar nieruchomości 0,1070ha i kształtem zbliżona do trapezu. Składa się z następujących użytków:
- Br-R IIIa- grunty rolne zabudowane, klasy IIIa o powierzchni 73 m 2
- Br-RII- grunty rolne zabudowane, klasy II o powierzchni 997m 2

Budynek po byłej zlewni mleka składa się z jednej kondygnacji naziemnej o powierzchni zabudowy 90m 2.Budynek kryty papą, daszek kryty eternitem. Okna PCV, drzwi wejściowe z blach oraz drewniane. Obecnie media do budynku odcięte. Przez działkę przebiega napowietrzna linia energii elektrycznej, gazociąg, sieć teleinformatyczna oraz wodociąg.
Cena: 34 000 netto

  • Drygulec, gmina Wojciechowice, powiat opatowski  
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1 070 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Media woda nieprzyłączona, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj

Podobne działki na sprzedaż

1
Działka inwestycyjna Gierczyce

zapytaj

1,12 ha

Szanowni Państwo, posiadam działkę odrolnioną o powierzchni 1,12 ha, położoną przy drodze krajowej nr 74, w województwie świętokrzyskim, gmina Wojciechowice, miejscowość Gierczyce. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Zobacz ogłoszenie