Działka na sprzedaż bez pośredników Rudna Wielka
320 000 zł
339 zł/m²
945 m²
Rudna Wielka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Do sprzedania Działka w miejscowości Rudna Wielka składająca się z 3 działek.
Dostęp do wszystkich mediów.
-
Rudna Wielka, gmina Świlcza, powiat rzeszowski
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 945 m²
-
Numer ewidencyjny działki 725/11, 725/8, 725/7
-
Wymiary Długość: 27 m, szerokość: 25 m
-
Media woda, kanalizacja, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
64000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
64000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości