Działka na sprzedaż bez pośredników Przeworsk
4 548 000 zł
400 zł/m²
11 370 m²
Przeworsk
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 136 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dzień dobry. Do sprzedania działka inwestycyjna w centrum Przeworska. Wydana jest decyzja o warunkach zabudowy na dwa bloki, w sumie 64 mieszkania. Działka na styku osiedla oraz terenów przemysłowych. W sąsiedztwie buduje się nowa galeria oraz istnieje już park handlowy. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową, zabudowę przemysłową lub handel.
-
Przeworsk, powiat przeworski
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,14 ha (11 370 m²)
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
910000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
910000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat