Ogłoszenie usunięte

Działka na sprzedaż
Kotowice  

Działka inwestycyjna Kotowice. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż Kotowice

-
-
23

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę działki o nieregularnym kształcie zbliżonym do trapezu, która stanowi wyjątkową okazję dla inwestorów i rolników.
Nieruchomość objęta jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną głównie na tereny rolnicze, z możliwością rozbudowy infrastruktury technicznej. Działka umożliwia prowadzenie sieci napowietrznej i podziemnej infrastruktury technicznej, stacji transformatorowych, masztów telekomunikacyjnych oraz elektrowni wiatrowych - zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
W ramach zagospodarowania terenu istnieje możliwość zalesienia, a całość można przeznaczyć pod uprawy sadownicze. Warto zaznaczyć, że lokalizacja nie pozwala na budowę obiektów kubaturowych, co sprzyja zachowaniu naturalnego charakteru terenu.
Dodatkowo, złożony i pozytywnie zaopiniowany został wniosek o zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje dodanie farm fotowoltaicznych o mocy powyżej 100 kW. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem planu ogólnego, który umożliwi rozszerzenie przeznaczenia terenu o nowe inwestycje związane z energią odnawialną.
Działka znajduje się w spokojnej okolicy, oddalonej jedynie 175 metrów od najbliższych zabudowań mieszkalnych, co zapewnia komfort i prywatność. Dojazd do nieruchomości jest wygodny, drogą utwardzoną, gwarantującą dostęp przez cały rok.
Obecnie teren jest częściowo zakrzewiony, z dominacją naturalnej roślinności, oraz częściowo użytkowany rolniczo, co daje szerokie możliwości adaptacyjne i rozwojowe.
Nie przegap tej unikalnej okazji na inwestycję w przyszłość - działka idealna pod uprawy, farmy fotowoltaiczne czy rozbudowę infrastruktury technicznej!
Cena ofertowa 8 500 000 PLN
Zamieszczone na naszej stronie internetowej oferty nie stanowią ofert w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają tylko charakter informacyjny. 
--- 
Zapraszam Magdalena Milc lic. 4543) [numer], [email] 

  • Kotowice, gmina Oborniki Śląskie, powiat trzebnicki  
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 23 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości