Działka na sprzedaż bez pośredników Sierzputy Młode
1 999 999 zł
105 zł/m²
19 100 m²
Sierzputy Młode
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 60 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam teren inwestycyjny Sierzputy Młode przy trasie S61 Via Baltica przy zjeździe Łomża - zachód , 1,91 Ha z możliwością dokupienia 2 Ha , zjazd bezpośrednio z asfaltowej drogi serwisowej łączącej węzeł z drogą na Ostrołękę , w planach gminy teren pod usługi / magazyny / przemysł
cena tylko za gotówkę do negocjacji
-
Sierzputy Młode, gmina Łomża, powiat łomżyński
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,91 ha (19 100 m²)
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
400000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
400000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości