Spała
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego
działka inwestycyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Działka inwestycyjna Spała, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego
Cena
4 500 000
Powierzchnia
6.2 ha
Cena za m²
73
Spała · 4 500 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka inwestycyjna Spała, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 1 godzinę temu
Działka inwestycyjna Spała, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 135 000 zł na prowizji pośrednika!

Niniejsza oferta dotyczy wyjątkowo atrakcyjnego, gotowego do zabudowy pakietu gruntów o łącznej powierzchni 6,2 ha, położonego na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Teren posiada oficjalne oznaczenie w MPZP: MN. Działka jest już podzielona na 25 mniejszych, samodzielnych działek budowlanych, co stwarza wyjątkową okazję do natychmiastowej, kompleksowej i dużej skali inwestycji deweloperskiej lub sprzedaży pojedynczych parcel. Unikalnym atutem lokalizacji jest położenie w bezpośredniej otulinie lasu, gwarantującej mieszkańcom wyjątkowy kontakt z naturą i ciszę.

2. Opis Działki

* Oznaczenie w MPZP: MN (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej)
* Status: Działka już podzielona na 25 mniejszych działek – gotowe do odsprzedaży lub zabudowy.
* Położenie: Działka znajduje się w otulinie lasu, co zapewnia niepowtarzalny, leśny charakter i wysoką jakość życia przyszłych mieszkańców.
* Dostęp i komunikacja: Bardzo dobry dojazd z dwóch stron, co znacząco ułatwia logistykę przyszłej budowy, zapewnia lepszą organizację ruchu na osiedlu oraz zwiększa atrakcyjność i wartość każdej z parcel.
* Stan terenu: Teren jest obecnie porośnięty drzewami i wymaga przeprowadzenia prac związanych z dostosowaniem do zabudowy, w tym wycinki.

3. Oznaczenie MN w MPZP określa szczegółowe i korzystne warunki zagospodarowania:

* Podstawowe przeznaczenie: Mieszkalnictwo jednorodzinne o niskiej intensywności zabudowy.
* Zasady zagospodarowania: Teren podlega ustaleniom ogólnym dla terenów MN (§ 5 ust. 1), co oznacza:

* Maksymalną intensywność zabudowy 0,3 (gwarancja przestronności i ekskluzywnego charakteru).
* Zakaz lokalizacji obiektów uciążliwych dla środowiska (zgodne z charakterem otuliny leśnej).
* Obowiązek zapewnienia miejsc parkingowych w ramach działki.
* Dopuszcza się zabudowę wolnostojącą do 3 kondygnacji (w tym poddasze użytkowe)
* Obowiązek zachowania min. 80% powierzchni każdej działki jako powierzchni biologicznie czynnej – kluczowy atut dla projektów przestronnych, zielonych osiedli, który doskonale koresponduje z leśnym otoczeniem.

* Infrastruktura: Plan zapewnia zaopatrzenie w energię elektryczną (z bilansem mocy i wskazaniem istniejącej stacji transformatorowej) oraz wymóg powiązania z istniejącą siecią drogową, co w połączeniu z dojazdem z dwóch stron stanowi znaczące ułatwienie dla dużej inwestycji.

4. Potencjał Inwestycyjny

*Natychmiastowa realizacja na dużą skalę: Podział na 25 działek jest już zatwierdzony. Inwestor nabywa gotowy, rozległy produkt do odsprzedaży detalicznej lub kompleksowej zabudowy, omijając długotrwały i niepewny proces podziału.
*Wyjątkowa lokalizacja: Położenie w otulinie lasu na powierzchni 6,2 ha to rzadko spotykany na rynku atut, który pozwala na kreację unikalnego, prestiżowego i rozległego osiedla o leśnym charakterze, co przekłada się na wyższą marżę i szybkość sprzedaży.
* Znaczące ułatwienie inwestycyjne: Dojazd z dwóch stron na tak dużej powierzchni optymalizuje koszty i organizację budowy, zwiększa bezpieczeństwo oraz atrakcyjność każdej z parcel.
* Rosnąca wartość okolicy: Analiza planu wskazuje na kierunkowe przekształcanie terenów sąsiednich na cele mieszkaniowe, co w połączeniu z unikatowym leśnym otoczeniem i skalą terenu (6,2 ha) gwarantuje dynamiczny wzrost wartości nieruchomości i bardzo atrakcyjny zwrot z inwestycji.

Cena za całość (6,2 ha): 4 500 000 zł

  • ul. marsz. Józefa Piłsudskiego, Spała, gmina Inowłódz, powiat tomaszowski
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 62000 m² (6.2 ha).
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.