Działka na sprzedaż bez pośredników Dąbrówka-Malice
950 000 zł
140 zł/m²
6 776 m²
Dąbrówka-Malice
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Do sprzedaży 2 działki z warunkami zabudowy pod 2 i 3 domy. Dostęp do drogi z dwóch stron, od ulicy Kasztanowej i Lipowej. Media w obu ulicach. Najbliższa okolica cicha, urokliwa z powstającymi domami jednorodzinnymi. 4 km do centrum Zgierza. Sprzedam w całości lub w częściach.
Proszę dzwonić po godz. 17-tej.
-
Dąbrówka-Malice, gmina Zgierz, powiat zgierski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 776 m²
-
Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
-
Numer ewidencyjny działki 610/4 610/6
-
Wymiary Długość: 450 m, szerokość: 26 m
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
190000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
190000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości