Działka na sprzedaż bez pośredników
Zamość  

Działka budowlana Zamość. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Zamość

259 000
262 zł/m²
989
Zamość - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Do sprzedania urokliwa działka budowlana o powierzchni 10 arów i wymiarach 22 m x 47 m, położona w malowniczej okolicy miasta Zamość.

Działka jest płaska i regularnego kształtu, co pozwala na swobodne zaplanowanie budowy wymarzonego domu. Działka jest w spokojnej okolicy, blisko centrum, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych, dobrze nasłoneczniona, co z pewnością będzie dodatkowym atutem dla przyszłych właścicieli.

W drodze znajdują się przyłącza gazowe, kanalizacyjne, woda, oraz energia elektryczna co stanowi dodatkowy komfort.

Lokalizacja działki zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie łatwy dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli oraz komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się również tereny zielone, lasek, park, oraz niewielka rzeka, co pozwala na aktywny wypoczynek na łonie natury. Do malowniczego starego miasta jest 10 minut spacerkiem.

Cena działki wynosi 259 000 złotych i jest do negocjacji. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na prezentację.

  • Zamość  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 989 m²  
  • Wymiary Wymiary działki: 22 m x 47 m
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
52000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat