Działka na sprzedaż bez pośredników
Dominice  

Działka budowlana Dominice. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Dominice

299 999
600 zł/m²
500
Dominice - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Rozważasz zakup działki? Ta budowlana działka o powierzchni 500 m² znajduje się w spokojnej wsi. Dojazd utwardzony ułatwia dostęp, a ogrodzenie zapewnia prywatność. Na miejscu masz dostęp do prądu, wody i kanalizacji.

Lokalizacja jest atrakcyjna dla miłośników natury. W pobliżu znajduje się jezioro, co pozwala na relaks i aktywność na świeżym powietrzu. W okolicy znajdziesz restauracje, takie jak "Gospoda nad Jeziorem" i "WidziMisie Summer". W zasięgu kilku minut masz dostęp do sklepu "Livio".

Ta oferta jest idealna dla tych, którzy chcą zamieszkać w spokojnej okolicy, jednocześnie będąc blisko usług. Cena wynosi 299 999 zł. Nie zwlekaj, skontaktuj się i sprawdź, czy ta działka spełni Twoje oczekiwania!

  • Dominice, gmina Włoszakowice, powiat leszczyński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 500 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Media woda, kanalizacja, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat