Działka na sprzedaż bez pośredników Dąb Polski ul. Liliowa
83 000 zł
82 zł/m²
1 016 m²
Dąb Polski, Liliowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mam do sprzedaży działkę w miejscowości Dąb Polski o powierzchni 1016 m2. Działka znajduje się przy ul. Liliowej.
Działka przy drodze, z trzech stron ogrodzona.
Media: prąd i woda w drodze.
Na działce jest kilka drzew, do wkomponowania w projektowaną zabudowę, w zależności od potrzeb przyszłego właściciela, lub do usunięcia.
Dla działki pozyskane w tym roku aktualne zaświadczenie, potwierdzające możliwości zabudowy letniskowej lub mieszkaniowej jednorodzinnej.
-
ul. Liliowa, Dąb Polski, gmina Włocławek, powiat włocławski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 016 m²
-
Dojazd utwardzony
-
Ogrodzenie siatka
-
Media woda nieprzyłączona, prąd nieprzyłączony
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
17000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
17000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości