Działka na sprzedaż bez pośredników Borek Stary Podklasztor
275 000 zł
110 zł/m²
2 500 m²
Borek Stary Podklasztor
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka budowlana 25 ar – Borek Stary | WZ na dom | bez pośredników
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 25 arów (2500 m²) w Borku Starym, gmina Tyczyn.
✔️ wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny
✔️ wymiary: ok. 38 m x 68 m
✔️ kształt prostokąta – idealna pod budowę
✔️ dojazd drogą asfaltową (bezpośredni zjazd)
✔️ media: prąd, woda, gaz na działce
✔️ kanalizacja na sąsiedniej działce
Działka w połowie płaska, pozostała część lekko nachylona – duże możliwości aranżacyjne.
Spokojna okolica, dużo zieleni, szybki dojazd do Rzeszowa.
-
Borek Stary Podklasztor, gmina Tyczyn, powiat rzeszowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 500 m²
-
Numer ewidencyjny działki 2665
-
Wymiary Długość: 68 m, szerokość: 38 m
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda nieprzyłączona, kanalizacja, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
55000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
55000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości