Działka na sprzedaż bez pośredników
Stobierna  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Stobierna. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Stobierna

240 000
147 zł/m²
1 629
Stobierna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Do sprzedaży działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Stobierna, gmina Trzebownisko.

Wydane warunki zabudowy.

Opis nieruchomości:
- powierzchnia 1629m2, w kształcie prostokąta o wymiarach: 21m x 77m
- dojazd do działki bezpośrednio z drogi publicznej asfaltowej
- media na sąsiedniej działce
- w okolicy: domy jednorodzinne, restauracja (300m), przystanek autobusowy (550m)
- do centrum Rzeszowa 15 km

Cena: 240.000,-zł

Zadzwoń
tel. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

  • Stobierna, gmina Trzebownisko, powiat rzeszowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 629 m²  
  • Wymiary Wymiary działki: 21m x 77m
  • Dojazd asfalt
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
48000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat