Działka na sprzedaż bez pośredników Zawadka Jaworzyny
220 000 zł
122 zł/m²
1 800 m²
Zawadka Jaworzyny
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka budowlana. Widokowa.
Południowy stok. Działka minimalnie pochylona.
Dojazd do osady jaworzyny droga utwardzoną dosyć dobry.
Działka leży nad osadą tam juz trzeba jakis samochód 4x4.
Droga dojazdowa jest we władaniu gminy. Uzgodniona jest służebność ze sąsiadem ponieważ jego Działka oddziela nasza od drogi.
Prad do podciągnięcia jakieś 200m.
Miejscowość Zawadka os. Jaworzyny
-
Zawadka Jaworzyny, gmina Tokarnia, powiat myślenicki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 800 m²
-
Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
-
Numer ewidencyjny działki 21/1
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości