Działka na sprzedaż bez pośredników Suchy Dąb ul. Polna
520 000 zł
282 zł/m²
1 847 m²
Suchy Dąb, Polna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlaną o wielkości 1 847,00 m², znajdującą się w miejscowości Suchy Dąb przy ul. Polnej. Odległość 12 km od Pruszcza Gdańskiego i 30 km od Gdańska.
Działka jest w trakcie realizacji podłączenia wody i kanalizacji, w momencie sprzedaży będą one już aktywne. W pobliżu znajdują się działki jeszcze niezamieszkane, szkoła, Kościół.
-
ul. Polna, Suchy Dąb, powiat gdański
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 847 m²
-
Media kanalizacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
104000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
104000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości