Działka na sprzedaż bez pośredników Lejno
150 000 zł
88 zł/m²
1 700 m²
Lejno
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Sprzedam działkę 17 arów z warunkami zabudowy i doprowadzoną wodą w miejscowości Lejno w pobliżu Poleskiego Parku Narodowego i Jeziora Zagłębocze.
ID: [numer]
-
Lejno, gmina Sosnowica, powiat parczewski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 700 m²
-
Media woda
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
30000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
30000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości