Działka na sprzedaż bez pośredników
Cienin Zaborny  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Cienin Zaborny. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Cienin Zaborny

110 000
110 zł/m²
1 000
Cienin Zaborny - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż trzy działki w miejscowości Cienin Zaborny, 62 400 Słupca.

Do wyboru są trzy działki:
- Dwie działki o powierzchni 10 arów, czyli 1000 m2 każda. Cena każdej działki 110000 zł.
- Jedna działka o powierzchni 14 arów, czyli 1400 m2. Cena 115000 zł.

Ceny do rozsądnej negocjacji.

Działki położone są w spokojnej okolicy. W pobliżu znajdują się dwa małe sklepy, sklep Dino, ośrodek zdrowia, apteka, szkoła oraz przedszkole.

Działki mogą być dobrym miejscem pod budowę domu lub jako inwestycja.

Więcej informacji oraz możliwość obejrzenia działek po kontakcie telefonicznym.

  • Cienin Zaborny, gmina Słupca, powiat słupecki  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 000 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
22000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne działki na sprzedaż

3
Działka budowlana Piotrowice

130 500

870

Działka w malowniczych Piotrowicach, tuż przy Słupcy Ciekawa propozycja także dla dewelopera Zapraszam do zakupu działki budowlanej 870 m2, znajdującej się w urokliwie położonych Piotrowicach, nad Jeziorem Słupeckim Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego zakłada: - lok...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Michałowo

100 000

1000

Sprzedam ziemię pod działki budowlane w miejscowości Michałowo, gmina Słupca. Powierzchnia do uzgodnienia. Działki posiadają dostęp do drogi publicznej, asfaltowej. Możliwość podłączenia do istniejącego przyłącza wodociągowego i elektrycznego.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Józefowo

140 000

1000

Działka budowlana 62-4 00 Słupca Józefowo o powierzchni 10 arów

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Cienin Kościelny

97 500

1500

Na sprzedaż działka budowlana ( zaznaczono kolorem czerwonym) w miejscowości Cienin Kościelny Cena za metr 65 zł (15 arów) Działka przy drodze asfaltowej blisko stacji PKP (Poznań Główny-Konin) . W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, plac zabaw, delikatesy. W promieniu 4km sklep sieci Dino o...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Piotrowice, ul. Słupecka

zapytaj

4370

Na sprzedaż działka objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), oznaczona symbolem MN,U – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług nieuciążliwych. Zgodnie z MPZP możliwa jest realizacja: - domu jednorodzinnego, - domu z funkcją usługową, - zabudowy z...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Szetlew

115 000

2500

Prezentuje Państwu na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Szetlew, gmina Zagórów, powiat słupecki. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów i łąk. To idealne miejsce dla osób ceniących prywatność, kontakt z naturą oraz odpoczynek od miejskiego zgiełku. N...

Zobacz ogłoszenie