Działka na sprzedaż bez pośredników Kunowice ul. Słubicka
229 000 zł
199 zł/m²
1 151 m²
Kunowice, Słubicka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam
Na sprzedaż działka budowlana w Kunowicach przy ulicy Słubickiej 7s
1150 m2
W super lokalizacji
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania
Numer działki 115/79
Do działki dodatkowo udział w drodze dojazdowej
W drodze media ; woda ,prąd , gaz
Blaszak na działce
Brak dostępu do kanalizacji dlatego jedyną
-
ul. Słubicka, Kunowice, gmina Słubice, powiat słubicki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 151 m²
-
Numer ewidencyjny działki 115/79
-
Dojazd utwardzony
-
Ogrodzenie drewniane
-
Media woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
46000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
46000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości