Działka na sprzedaż bez pośredników Słońsk ul. Winna
84 000 zł
90 zł/m²
934 m²
Słońsk, Winna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Winna, Słońsk, powiat sulęciński
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 934 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
17000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
17000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości